Лаконічна конструкція тримача для рушників GROHE Essentials у поєднанні з нестандартним колірним рішенням створюють неперевершеної краси аксесуар, який стане чудовим доповненням інтер'єру сучасної ванної кімнати.
Крім візуальної привабливості, дана модель володіє неймовірними експлуатаційними характеристиками, в числі яких — унікальне зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine®.
А для створення цілісної стильової композиції зверніть увагу на інші вироби серії GROHE Essentials, виконані в кольорі «теплий захід сонця».
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- довжина: 654 мм
- відстань між кріпленнями: 600 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.04 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 665 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| EAN | 4005176430107 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця матовий |






