Тримач для рушника GROHE Essentials наочно відображає естетику мінімалізму, захоплюючи своєю лаконічністю, витонченістю та вишуканістю. Виразний колір — «темний графіт» — ідеально підкреслює прості форми виробу, створюючи гармонійну дизайнерську композицію, яка чудово впишеться в сучасний інтер'єр ванної кімнати.
Представлений аксесуар настільки ж практичний, наскільки і прекрасний. Його унікальне зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine® дозволить насолоджуватися незмінною візуальною естетикою рушникотримача навіть через багато років користування.
- колір: темний графіт
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- довжина: 504 мм
- відстань між кріпленнями: 450 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.62 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 510 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176429699 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






