Рушникотримач GROHE Essentials — втілення функціонального дизайну, елегантної лаконічності і надійної якості виконання. Цей неймовірної краси аксесуар додасть інтер'єру сучасної ванної кімнати виразну індивідуальність і стилістичну завершеність.
Представлена модель виготовлена з високоякісного металу і виконана в унікальному зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine®, яке сприяє збереженню презентабельного зовнішнього вигляду виробу на довгі роки користування.
- колір: темний графіт
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- довжина: 439 мм
- 2 рукоятки, поворотна конструкція
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.54 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176429682 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






