Кожен елемент санвузла має важливе візуальне та функціональне значення, в тому числі й раковина. Її привабливість, комфорт і довговічність користування — це ті характеристики, які визначають якість виробу й впливають на кінцевий вибір споживача. Накладна модель колекції GROHE Cube Ceramic є ідеальним втіленням гармонійного поєднання даних параметрів.
Догляд за виробом передбачає залучення мінімум сил і часу завдяки зносостійкому покриттю GROHE PureGuard®, яким воно володіє.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- глазурована задня сторона
- розміри (д х ш): 600 x 490 мм
- накладна на стільницю
- 1 отвір під змішувач
- 2 намічені отвори для перфорації
- з переливом
- набір кріплень входить у комплект поставки
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 18.36 кг |
| Висота упаковки | 515 мм |
| Довжина упаковки | 610 мм |
| Ширина упаковки | 162 мм |
| EAN | 4005176442612 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | На стільницю |






