Насолоджуйтесь точним, плавним та інстинктивним управлінням – новий одноважільний змішувач для душу ALLURE привнесе витончений, тактильний мінімалізм у вашу сучасну ванну кімнату.
У новому дизайні GROHE Allure виглядає витонченим, у стриманому стилі, що відрізняє сучасну ванну кімнату.
Естетика Allure з тонким, чітким профілем та органічними переходами запрошує до взаємодії.
Інтуїтивне управління поєднується з неймовірною точністю у цій колекції, в якій продуктивність та комфорт користувача однаково важливі.
Зроблений в Німеччині одноважільний змішувач Allure призначений для прихованого компактного монтажу.
Завдяки керамічному картриджу GROHE SilkMove ви можете насолоджуватися плавним та точним керуванням потоку води та температурою за допомогою тактильної металевої рукоятки.
Накладка GROHE FastFixation із системою блокування та закритим ущільненням робить установку швидкою та легкою. З блискучим, але зносостійким хромованим покриттям GROHE Long-Life Shine цей змішувач для ванної кімнати буде виглядати бездоганно довгі роки.
Новий GROHE Allure – точність форми та функціональність. Ця накладка призначена для встановлення разом із GROHE Rapido Smartbox (35600/35604), продається окремо.
І не турбуйтеся: це комбіноване рішення для прихованого монтажу на 100% захищене від протікання.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.8 кг |
| Висота упаковки | 245 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176513756 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Allure New |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






