Універсальний і функціональний завершальний штрих до будь-якої ванної кімнати – міцний тримач аксесуарів GROHE Selection Cube у приголомшливому чорному кольорі! Пропонуємо вибрати аксесуари із широкого асортименту вишуканих виробів. Чисті кубічні форми з алмазним огранюванням демонструють майстерність виготовлення.
матеріал: метал
підходить до стакану Selection Cube, мильниці Selection Cube або дозатора для мила Selection Cube
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.75 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для склянки чи мильниці |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4067393019541 |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Фантомний чорний |






