Рушникотримач GROHE Essentials зачаровує і притягує погляд своїм витонченим дизайном, що гармонійно поєднує в собі витончену лаконічність, виразність, функціональність і практичність. Продумана конструкція виробу складається з двох рукояток і поворотного механізму, який дозволяє регулювати положення перекладин до зручного для вас стану.
На додаток до всього вищесказаного варто відзначити, що даний аксесуар виконаний в унікальному довговічному покритті GROHE Long-Life Shine®, яке відоме своїми чудовими зносостійкими властивостями.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 439 мм
- 2 рукоятки, поворотна конструкція
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.54 кг |
| Висота упаковки | 455 мм |
| Довжина упаковки | 73 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| EAN | 4005176326318 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






