Склянка з тримачем GROHE Essentials — прекрасне рішення для зручного і гігієнічного зберігання зубних щіток. Даний виріб виконаний в універсальному лаконічному дизайні, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр ванної кімнати, візуально доповнюючи його і надаючи приміщенню особливу атмосферу тепла і затишку.
Настінний тримач, на якому розташована прозора ємність, володіє бездоганним зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine® і легко фіксується до стіни за допомогою прихованих кріплень або спеціального клею — докупується окремо.
- колір: хром
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: прозоре скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
Комплектація:
- склянка для зубних щіток GROHE Essentials (40372001)
- настінний тримач GROHE Essentials (40369001)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.55 кг |
| Висота упаковки | 131 мм |
| Довжина упаковки | 145 мм |
| Тип аксесуара | Стакан для зубних щіток |
| Ширина упаковки | 88 мм |
| EAN | 4005176328701 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром, Прозоре скло |






