Скляний стакан для зубних щіток GROHE Essentials уособлює собою витончену естетику лаконічності, неймовірну практичність і високу якість виконання. Такий бездоганний сантехнічний аксесуар вдало доповнить інтер'єр будь-якої сучасної ванної кімнати, вигідно підкреслюючи його індивідуальний стиль і затишну, самобутню атмосферу.
Дана модель призначена для використання в комбінації з настінним металевим тримачем, який необхідно придбати окремо. Перелік відповідних артикулів наведено нижче в описі.
- матеріл: прозоре скло
Комплектація:
- склянка для зубних щіток GROHE Essentials (40372001)
- без тримача – докуповується окремо
- рекомендовані тримачі: GROHE Essentials (40369xx1)*, GROHE Essentials Cube (40508xx1)*, GROHE Essentials Authentic (40652001), GROHE BauCosmopolitan (40585001)
* xx – колір виробу
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.21 кг |
| Висота упаковки | 108 мм |
| Довжина упаковки | 82 мм |
| Тип аксесуара | Стакан для зубних щіток |
| Ширина упаковки | 74 мм |
| EAN | 4005176326226 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Прозоре скло |






