для термостатичних змішувачів Grohtherm для
ручка контролю температури
GROHE SafeStop - попередньо встановлений обмежувач температури на 38°C
GROHE SafeStop Plus (додаткова опція) - обмежувач температури води до 43°C
GROHE Long-Life поверхня
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.06 кг |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 75 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176487064 |
| Колекція | Grohtherm |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






