забезпечує 12 літрів охолодженої води за годину
кольоровий дисплей з системою керування "натискай і обертай"
охолоджувач-карбонізатор 270 Вт, 230 В, 50 Гц
тип захисту IP 21
схвалено CE
необхідні вентиляційні отвори на дні кухонної шафи
встановлення програмного забезпечення та моніторинг місткості фільтру та CO? за допомогою додатку GROHE Watersystems app
push-сповіщення при низькому рівні наповненості фільтра CO2
можливе додаткове відслідковування через GROHE Blue Professional Browser-Monitor
із Bluetooth 4.0* та інтерфейсом WIFI для бездротової передачі даних
для пристроїв із ОС Apple** і Android
Bluetooth-діапазон (макс. 10 м) варіюється у залежності від матеріалів та товщини стін між передавачем та приймачем
сумісний тільки зі змішувачами GROHE Blue з кнопковим керуванням
Системні вимоги: Apple iPhone з iOS 14.0 або новішої версії; Смартфон Android з Android 10.0 або новішої версії. Мобільні пристрої та додаток GROHE Watersystems*** не входять до комплекту поставки і замовляються окремо через авторизований магазин Apple/магазин/iTunes або Google Play.
* Словесний знак та логотипи Bluetooth є зареєстрованими товарними знаками, що належать Bluetooth SIG, Inc., і будь-яке використання таких знаків компанією Grohe AG здійснюється за ліцензією. Інші товарні знаки та торгові назви належать відповідним власникам.
** Apple, логотип Apple, iPod, iPod Touch, iPhone та iTunes є товарними знаками компанії Apple Inc., зареєстрованими в США та інших країнах. Компанія Apple не несе відповідальності за функціонування цього пристрою або його відповідність стандартам безпеки та нормативним вимогам.
*** Доступно безкоштовно через додаток iTunes або магазин Google Play.
До складу комплекту входить продукт, що вважається небезпечною речовиною. Більш детальну інформацію Ви знайдете у паспорті безпеки.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 18.69 кг |
| Вид виливу | |
| Висота упаковки | 670 мм |
| Довжина упаковки | 580 мм |
| Функція охолодження та газування | |
| Ширина упаковки | 390 мм |
| EAN | 4005176458521 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Professional |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення | |






