Рушникотримач у вигляді кільця серії GROHE Selection — неймовірно красивий, виразний, практичний та універсальний у своєму застосуванні. Його можна використовувати як в якості самостійного сантехнічного аксесуара, так і в комбінації зі скляною мильницею GROHE Selection (41036000) або скляною полицею для душу GROHE Selection (41037000), створюючи гармонійний стильовий і функціональний ансамбль, який вдало доповнить інтер'єр будь-якої сучасної ванної кімнати.
Дана модель виконана в бездоганному зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine® і укомплектована продуманою системою швидкого монтажу з доданою до неї зрозумілою покроковою інструкцією.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 200 мм
- відстань між кріпленнями: 81 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- може використовуватися як тримач для мильниці GROHE Selection (41036000) або полички для душу GROHE Selection (41037000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.5 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для мильниці,Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 95 мм |
| EAN | 4005176577062 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






