Невеликий за площею санвузол вимагає підбору компактних, функціональних елементів інтер'єру, в тому числі й раковини. Важливим завданням у даному процесі є не просто пошук малогабаритної моделі, а тієї, яка гармонійно поєднує привабливу візуальну складову та практичність. Підвісна раковина GROHE Cube Ceramic повністю відповідає поставленій вимозі.
Важливою перевагою даного виробу є наявність зносостійкого покриття GROHE PureGuard®, яке мінімізує витрати сил і часу на очищення поверхні раковини.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 458 x 350 мм
- настінний монтаж
- 1 отвір під змішувач
- з переливом
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 11.24 кг |
| Висота упаковки | 367 мм |
| Довжина упаковки | 464 мм |
| Ширина упаковки | 152 мм |
| EAN | 4005176442674 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | |
| Тип Монтажу | Підвісна |






