Кільце для рушника GROHE Essentials зачаровує своїм розкішним колірним рішенням, дивовижною лаконічною формою і чудовими експлуатаційними характеристиками. Цей виріб абсолютно точно стане ідеальною естетичною прикрасою будь-якого інтер'єру ванної кімнати і його невід'ємною функціональною складовою.
Представлений аксесуар неймовірно практичний у користуванні та догляді завдяки унікальній зносостійкій поверхні GROHE Long-Life Shine®, якою він володіє.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- діаметр кільця: 180 мм
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.42 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Тип аксесуара | Кільце для рушника |
| Ширина упаковки | 185 мм |
| EAN | 4005176428920 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця |






