монтажний набір
для установки з усіма панелями змиву GROHE Skate Cosmopolitan зі скляною поверхнею
для GD 2 і зливного бачка 80 мм
пластикова монтажна рама, хромована
товщина плитки не менше 8 мм
для вертикального або горизонтального монтажу
захисна панель
демонтажний інструмент в комплекті
кріпильний матеріал
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.28 кг |
| Висота упаковки | 43 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Режими змиву | |
| Тип монтажу панелі змиву | |
| Управління змивним клапаном | |
| Ширина упаковки | 206 мм |
| EAN | 4005176914409 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Skate Cosmopolitan |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | |
| Призначення | |






