Одноважільний змішувач для раковини GROHE ALLURE XL BRILLIANT - досконалість продуктивності, ідеальний для раковин, що окремо стоять.
Змішувач для раковини XL GROHE Allure Brilliant, що ідеально поєднується з сучасними розкішними окремими раковинами, є очевидним вибором.
Чіткий, огранований силует змішувача, натхненний красою природньої геометрії діаманта, створює витончений блискучий дизайнерський акцент у вашому інтер'єрі.
Управління здійснюється за допомогою тактильної суцільнометалевої рукоятки, а змішувач має дуже високий вилив і гладкий корпус.
Всередині довговічне, плавне та точне керування забезпечується керамічним картриджем GROHE SilkMove.
Для екологічнішої роботи GROHE WaterSaving обмежує потік до 5,0 л/хв без шкоди для продуктивності.
GROHE QuickFix робить установку цього змішувача простим, швидким і плавним.
Гарна та міцна хромована поверхня GROHE Long-Life Shine збереже свій первісний вид на довгі роки.
Для раковин, що встановлюються на стільницю
Монтаж на один отвір
GROHE SilkMove® керамічний картридж 28 мм
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
GROHE WaterSaving® - технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
Вилив з вбудованим аератором
гладкий корпус
гнучка підводка
обмежувач температури
GROHE QuickFix® швидка монтажна система
Обмежувач витрати води 5 л / хв
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.23 кг |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Довжина упаковки | 465 мм |
| Ширина упаковки | 320 мм |
| EAN | 4005176898792 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






