для фіксації інсталяції перед стіною
в комплекті c настінною накладкою, регулювальним гвинтом та кріпильним матеріалом
10 шт. в коробці
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.21 кг |
| Висота упаковки | 148 мм |
| Довжина упаковки | 248 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| EAN | 4005176936012 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rapid Pro |
| Країна виробник | Німеччина |






