Одноважільний змішувач для раковини ALLURE оснащений поворотним виливом та аератором, що дозволяє суттєво економити воду.
Привнесіть мінімалізм у сучасну ванну кімнату.
поворотний вилив
GROHE SilkMove керамічний картридж 28 мм
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving 5,7 л/хв. обмежувач витрати
Система встановлення GROHE QuickFix Plus
GROHE AquaGuide тонкий регульований аератор
зі штоковим донним клапаном 1 1/4 дюйма
гнучкі з'єднувальні шланги
обмежувач температури
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.72 кг |
| Висота упаковки | 425 мм |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| EAN | 4005176499388 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Allure New |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






