Інтер'єр ванної кімнати в стилі мінімалізм — ідеальне рішення для сучасної людини. Віддаючи перевагу простоті й практичності, ви забезпечуєте себе затишком і комфортом під час щоденного користування. Раковина, як невід'ємна частина санвузла, повинна відповідати всім необхідним параметрам, які впливають на дані відчуття. Накладна модель колекції GROHE Cube Ceramic є відмінним варіантом, який поєднує в собі вишукану красу та чудові експлуатаційні характеристики.
Бездоганне покриття GROHE PureGuard® забезпечить виріб ідеальною чистотою та гігієнічністю.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- глазурована задня сторона
- розміри (д х ш): 500 x 490 мм
- накладна на стільницю
- 1 отвір під змішувач
- 2 намічені отвори для перфорації
- з переливом
- набір кріплень входить у комплект поставки
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 14.82 кг |
| Висота упаковки | 506 мм |
| Довжина упаковки | 511 мм |
| Ширина упаковки | 155 мм |
| EAN | 4005176442629 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | На стільницю |






