настінний монтаж
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
Винос 180 мм
Призначення: Для ванни
Зовнішній / вбудований монтаж: Вбудований
Без вбудованого механізму
Тип монтажу змішувача: На стіну
Отвори для монтажу: Одне
Наявність душового гарнітура в комплекті: Ні
Приховані S-образні ексцентрики: Так
Монтажна система GROHE QuickFix Plus: Так
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 1 бар
Дизайн: Allure Brilliant
Колір: Хром
Технології: GROHE SilkMove, GROHE Long-Life Shine
Обмеження витрати води: Немає
Обмежувач температури: Немає
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.41 кг |
| Висота упаковки | 115 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упаковки | 250 мм |
| EAN | 4005176912627 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






