Елегантна скляна поличка GROHE Selection уособлює собою бездоганний тандем естетики і функціональності, який ідеально доповнить інтер'єр будь-якої сучасної ванної кімнати.
Дана модель призначена для використання з настінним металевим тримачем GROHE Selection (41056000) — докуповується окремо.
- матеріл: матове скло
Комплектація:
- скляна поличка GROHE Selection (41057000)
- без тримача – докуповується окремо
- рекомендований тримач – GROHE Selection (41056000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.22 кг |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Довжина упаковки | 675 мм |
| Тип аксесуара | Скляна поличка |
| Ширина упаковки | 85 мм |
| EAN | 4005176577635 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Матове скло |






