подвійний змив
для пневматичного клапана змивного AV1
вертикальна установка
156 х 197 мм
Виготовлена з ABS пластику
Оздоблення GROHE Long-Life Shine
GROHE WaterSaving для меншої кількості води та ідеального змиву
для комбінації з Rapid SL та Uniset з бачком GD 2
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.46 кг |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 207 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 168 мм |
| EAN | 4005176737862 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Arena Cosmopolitan |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Чорний глянець |
| Призначення | Для унітазу |






