скло/метал
настінний монтаж
приховане кріплення
GROHE Long-Life Shine покриття поверхні
Шурупи та дюбелі в комплекті
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.22 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| EAN | 4005176430282 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Нікель матовий |






