Відрізняючись бездоганним дизайном, чудовим зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine® і високою якістю виконання, подвійний гачок для банного халата/рушника GROHE Selection стане гідним візуальним і функціональним доповненням інтер'єру сучасної ванної кімнати.
Даний аксесуар неймовірно простий і надійний в установці завдяки продуманій системі швидкого монтажу, якою він володіє.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.15 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Тип аксесуара | Гачок для халата |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176577413 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






