Настінний металевий поручень колекції GROHE Essentials Cube — це зразковий тандем вишуканого лаконічного дизайну, бездоганних експлуатаційних характеристик та вкрай важливого функціонального призначення. Виступаючи в ролі опори для пересування, даний сантехнічний аксесуар дозволить суттєво покращити якість життя людей з обмеженими фізичними можливостями, гарантуючи їх максимальну безпеку, зручність і комфорт під час проведення водно-гігієнічних процедур.
До того ж представлена модель володіє неперевершеним зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine®, а також першокласною системою швидкого монтажу з доданою до неї чіткою покроковою інструкцією.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 392 мм
- відстань між кріпленнями: 340 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.09 кг |
| Висота упаковки | 408 мм |
| Довжина упаковки | 100 мм |
| Тип аксесуара | Поручень |
| Ширина упаковки | 55 мм |
| EAN | 4005176324468 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






