Існує думка, що невелика площа ванних кімнат обмежує можливості створення стильного і функціонального інтер'єру. Найчастіше таке судження помилкове, адже маленький простір сприяє творчому мисленню і, як наслідок, появі нестандартних ідей для його раціональної організації. Вибір сантехнічних приладів, в тому числі і раковин, - одна з найважливіших частин даного процесу. Дивовижна міні-раковина колекції GROHE Euro Ceramic здивує вас своєю компактністю і чудовим дизайном.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 450 x 396 мм
- настінний монтаж
- 1 отвір під змішувач
- з переливом
- можлива комбінація з напівп'єдесталом GROHE Euro Ceramic (39325000) - докуповується окремо
- опція: GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 15.5 кг |
| Висота упаковки | 440 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176407123 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Euro Ceramic |
| Країна виробник | Таїланд |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






