Запасний туалетний йоржик GROHE Selection Cube — це прекрасна можливість користуватися придбаним і вже полюбленим туалетним гарнітуром GROHE Selection Cube (40857000) без необхідності його повної заміни в разі поломки або зносу одного з комплектуючих елементів, в даній ситуації — туалетної щітки.
- колір: хром
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- підходить для туалетного гарнітура з йоржиком GROHE Selection Cube (40857000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.37 кг |
| Висота упаковки | 85 мм |
| Довжина упаковки | 366 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 85 мм |
| EAN | 4005176407833 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Тайвань |
| Поверхня | Хром |






