Тримач для склянки 40 254 003 або дозатора рідкого мила 40 306 003 (продається окремо)
Метал
Приховане кріплення
GROHE Long-Life Shine хромоване покриття поверхні
Маркування GROHE SPA
Колекція GROHE Allure дозволить Вам відчути досконалість.
Бездоганно розраховані пропорції і поєднання геометричної точності форм з винятковими функціональними характеристиками
робить колекцію Allure ідеальним рішенням для ванних кімнат в сучасному стилі.
Гладкий циліндричний корпус на чіткій квадратній або прямокутній основі формує лаконічний і в одночас з цим привабливий силует.
Колекція Allure, в дизайні якої відчуття розкоші і керованості поєднане зі строгими формами, створена для людей, небайдужих до деталей.
У ній ретельно продуманий кожен нюанс, і якість стає очевидним, варто лише торкнутися цельнометаличного аксесуара або важеля будь-якого змішувача Allure.
Невимушений і мінімалістичний стиль забезпечить цій колекції природну гармонію з підкреслено архітектурними сучасними ванними кімнатами.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.47 кг |
| Висота упаковки | 91 мм |
| Ширина упаковки | 56 мм |
| EAN | 4005176531545 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure New |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






