Гнучкий шланг, що ідеально підходить для сучасного дизайну кухні. Підійде до змішувачів GROHE Essence 30294000, 30294DC0
Гнучкий шланг з пружиною для змішувача для кухні Essence
Для змішувачів 30294000, 30294DC0
GROHFlexx гнучкий силіконовий шланг
З кріпильним набором
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.01 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 305 мм |
| Тип аксесуара | |
| Ширина упаковки | 250 мм |
| EAN | 4005176385735 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essence |
| Країна виробник | Німеччина |






