вертикальний монтаж
156 x 197 мм
механічна панель змиву
кнопкове управління
з ABS
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
Тип монтажу панелі змиву: Тільки вертикальний
Режими змиву: 1 обсяг змиву
Розмір панелі змиву: Стандартна
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 0,5 бар
Максимальний тиск, бар: 5 бар
Управління змивним клапаном: Механічне
Дизайн: Skate
Матеріал: ABS-пластик
Колір: Хром
Технології: GROHE Long-Life Shine
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.33 кг |
| Висота упаковки | 68 мм |
| Довжина упаковки | 204 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Механічне |
| Ширина упаковки | 162 мм |
| EAN | 4005176189425 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Skate |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для унітазу |






