панель змиву із ручним керуванням для пісуару
комплект для повного монтажу:
для Rapido U або Rapido UMB
116 x 144 мм
механічний функціональний картридж
мінімальний тиск 0,5 бара
максимальний робочий тиск 6 барів
регулюється в межах 1.0 - 6.0 л
низький рівень шуму (група II відповідно до Німецької специфікації рівня шуму)
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.28 кг |
| Висота упаковки | 53 мм |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Механічне |
| Ширина упаковки | 121 мм |
| EAN | 4005176875694 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Arena Cosmopolitan |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для пісуара |






