Вода — це важлива складова організму будь-якої людини. Її достатнє вживання є запорукою відмінного здоров'я і гарного самопочуття кожного з нас. Тому так важливо завжди мати можливість зробити ковток цього життєво важливого напою. З пляшкою GROHE Blue ви в будь-який час зможете вдосталь насолодитися прекрасним смаком свіжої, кришталево чистої води.
- колір: темний графіт
- поверхня: матова
- матеріл: нержавіюча сталь
- із подвійними стінками
- кришка із ремінцем
- об'єм: 450 мл
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.44 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Тип аксесуара | Посуд |
| Ширина упаковки | 95 мм |
| EAN | 4005176646997 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Home |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






