матеріал: скло / метал
настінний монтаж
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.2 кг |
| Висота упаковки | 145 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 260 мм |
| EAN | 4005176578533 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






