Електроживлення від літієвої батарейки 6 В, тип CR-P2
Металевий корпус
LongLife батарейка
Термін служби батарейки: прибл. 7 років (150 включень в день)
Багатоступінчастий покажчик стану батарейки
7 попередньо встановлених режимів:
Автоматичний промив 1/3 дня залежно від часу або використання
В режимі очищення
Автоматичне безпечне відключення води після 60 сек. безперервного користування (заводська настройка)
Додаткові настройки пультом дистанційного управління:
Регулювання тривалості змиву
Регульований пультом дистанційного керування діапазон спрацьовування
Активація термічної дезінфекції 3,5 - 11 хв
Аератор 9 л / хв
Для холодної або змішаної води
Схвалено в СE
GROHE WaterSaving® - технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
Тип монтажу: на стіну
Отвори для монтажу: один отвір
Тип підводки: гнучка підводка
Дизайн: Euroeco CE
Колір: хром
Обмеження витрати води: немає
Технології: GROHE WaterSaving, GROHE Long-Life Shine
Обмежувач температури: немає
Особливості, сумісність: Без змішування
Електроживлення: елемент живлення 6 вольт
Виробництво: Німеччина
Гарантія: 6 років
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.51 кг |
| Висота упаковки | 74 мм |
| Довжина упаковки | 377 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| EAN | 4005176893223 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | Елемент живлення 6 вольт |
| Колекція | Euroeco Cosmopolitain E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






