Настінний металевий тримач GROHE Essentials у кольорі «темний графіт» репрезентований еталонним поєднанням витонченого лаконічного дизайну, надійного та легко очищуваного зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine® й відмінної системи швидкого монтажу з доданою до неї чіткою покроковою інструкцією.
Даний сантехнічний аксесуар призначений для можливості створення різних функціональних комбінацій шляхом його поєднання з мильницею GROHE Essentials (40368001), склянкою для зубних щіток GROHE Essentials (40372001) або дозатором рідкого мила GROHE Essentials (40394AL1).
- колір: темний графіт
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
- можлива комбінація з: мильницею GROHE Essentials (40368001), склянкою для зубних щіток GROHE Essentials (40372001) або дозатором рідкого мила GROHE Essentials (40394AL1)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.35 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для склянки чи мильниці |
| Ширина упаковки | 90 мм |
| EAN | 4005176429729 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






