матеріал: метал
винос 282 мм
сполучне різьблення 1/2 дюйма
накладка в стилі колекції GRANDERA
GROHE Long-Life Shine обробка
підходить для всіх верхніх душів Grandera
мінімальний тиск 1,0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.69 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упаковки | 100 мм |
| EAN | 4005176327315 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Португалія |
| Поверхня | Теплий захід сонця |
| Призначення | |






