матеріал: метал/пластик
приховане кріплення
GROHE Long-Life Finish – стійке довговічне покриття
підходить для прикручування (з використанням шурупів та дюбелів) або приклеювання (GROHE QuickGlue A2 клейові комплекти 41 128 000 продаються окремо)
запасна монтажна пластина (40 917 000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.19 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Тип аксесуара | Полочка для душу |
| Ширина упаковки | 145 мм |
| EAN | 4067393016380 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






