монтаж на один отвір
гладкий корпус
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving Технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
керамічний картридж
регулювання витрати води
обмежувач температури, що налаштовується
регулюєма мінімальна витрата 6 л / хв.
ламінарний регулятор струменя 9 л / хв.
металевий важіль
довжина важеля 120 мм
система швидкого монтажу
гнучка підводка
Тип товару: Змішувач
Призначення: Для раковини
Тип монтажу: На стіну
Отвори для монтажу: Один отвір
Механізм: Керамічний картридж
Діаметр керамічного картриджа, мм: 46
Тип підводки: гнучка підводка
Висота виливу, см: 6.2
Витрата води, л / хв: 6
Донний клапан: Немає
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 1 бар
Дизайн: Euroeco Special Relaunch
Колір: Хром
Управління: важільне
Додаткові функції: Обмеження витрати води, обмежувач температури
Технології: GROHE WaterSaving, GROHE SilkMove, GROHE Long-Life Shine
Країна виробництва: Німеччина
Гарантія: 6 років
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.59 кг |
| Висота упаковки | 74 мм |
| Довжина упаковки | 377 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| EAN | 4005176871894 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | Не потрібне |
| Колекція | Euroeco Special |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Важільний |






