Аксесуари для ванної кімнати грають важливу роль в питанні створення стильного і в той же час практичного інтер'єру ванної кімнати. З їх допомогою можна набагато ефективніше і раціональніше організувати простір санвузла, надаючи йому такий необхідний затишок і комфортну атмосферу. Завдання далеко не з простих, але з чудовою колекцією ванного і туалетного приладдя GROHE Essentials цілком здійсненне.
Всі продукти цієї серії, в тому числі і мінімалістичний гачок для банного халата/рушника, виготовлені з високоякісного металу і володіють дивовижним зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine®.
- колір: темний графіт
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.19 кг |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Тип аксесуара | |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176429668 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






