звукоізоляційне підключення змішувача 1/2 дюйма
захист від прокручування
оцинковане
кріплення для профілю
Ширина 345 мм
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.72 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 515 мм |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| EAN | 4005176940941 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rapid Pro |
| Країна виробник | Німеччина |






