Оригінальне колірне рішення, вишукані лінії силуету і неймовірно елегантне, але в той же час стійке до подряпин зовнішнє покриття GROHE Long-Life Shine® роблять настінний металевий тримач колекції GROHE Grandera ідеальним завершальним акцентом інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- без регулювання
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.69 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176327308 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Португалія |
| Поверхня | Теплий захід сонця |
| Призначення | |






