монтаж на один отвір
GROHE SilkMove керамічний картридж 28 мм
GROHE Long-Life Shine хромоване покриття поверхні
аератор із кульовим шарніром
важільний донний клапан 1 1/4"
гнучке підведення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.37 кг |
| Висота упаковки | 425 мм |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| EAN | 4005176596230 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Allure New |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






