Тримач для туалетного паперу GROHE Allure Brilliant, уособлюючи собою ідеальне поєднання актуального візуального виконання і неймовірної функціональної практичності, вдало доповнить інтер'єр сучасного санвузла і додасть йому певну динамічність, ефектність та унікальну атмосферу всепоглинаючого комфорту.
Досконале, стійке і легке в догляді довговічне покриття GROHE Long-Life Shine®, в якому виконана представлена модель, подбає про збереження презентабельного зовнішнього вигляду виробу і його чаруючого сяйва на довгі роки користування.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- тримач без кришки
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.7 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| EAN | 4005176899317 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






