для одноважільного змішувача для мийки GROHE Blue
з оболонкою з пластикової тканини
включає вагу та допомогу в збірці
довжина 1425 мм
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.66 кг |
| Висота упаковки | 45 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упаковки | 205 мм |
| EAN | 4005176473005 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | GROHE Blue |
| Країна виробник | Німеччина |






