комплект "чорнового" монтажу
для механічного змиву або установки Tectron
інфрачервоної електроніки на 6 V
в комплекті з запірним вентилем
мінімальний тиск 0,5 бар
оперативний тиск максимум 10 бар
промивна трубка
фунціональном блок змонтований і перевірений на заводі
підводи води на 1/2 із зовнішнім різьбленням
монтажний короб з ущільнювачами
точки кріплення для сухого монтажу та обмуровки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.84 кг |
| Висота упаковки | 165 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Режими змиву | |
| Тип монтажу панелі змиву | |
| Управління змивним клапаном | |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| EAN | 4005176855689 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rapido UMB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | |
| Призначення | Для пісуара |






