скло/метал
приховане кріплення
GROHE Long-Life Finish – стійке довговічне покриття
підходить для прикручування (з використанням шурупів та дюбелів) або приклеювання (клейові комплекти GROHE QuickGlue A1 41 127 000 продаються окремо)
склянка без утримувача (41 184 000)
запасна монтажна пластина (40 917 000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.58 кг |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 145 мм |
| Тип аксесуара | Стакан для зубних щіток |
| Ширина упаковки | 135 мм |
| EAN | 4067393016328 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






