Панель змиву для прихованого бачка GROHE Skate Cosmopolitan S - водозберігаючі функції і мінімалістична хромова поверхня Панель змиву GROHE Skate Cosmopolitan - чудовий завершальний штрих для сучасної вбиральні. Зменшений розмір (130 х 172 мм) - це новинка колекції, яка гарантує правильність вашого вибору.
Завдяки стійкою до подряпин і сліпучою хромової поверхні GROHE Long-Life Shine, панель легко містити в чистоті, а її блиск збережеться на довгі роки.
Подвійна система змиву дозволяє вам вибрати обсяг змиву в 3 або 6 літрів (або 3 і 4,5 л для деяких унітазів).
Крім того, ви можете зупинити повний змив з допомогою маленької кнопки.
Вбудована технологія GROHE WaterSaving скорочує витрату води до 50%!
Установка панелі, для якої вам знадобиться спеціальний ревізійний короб (40911000), дуже проста і не вимагає додаткових інструментів.
Панель змиву GROHE Skate Cosmopolitan - оновлення вбиральні, яке поєднує в собі витончений сучасний стиль і якість, якому можна довіряти!
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.42 кг |
| Висота упаковки | 107 мм |
| Довжина упаковки | 206 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 166 мм |
| EAN | 4005176416019 |
| Колекція | Skate Cosmopolitan S |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для унітазу |






