Одноважільний змішувач для ванни та душа колекції GROHE Eurosmart New, представлений версією з подовженою рукояткою, що дозволяє здійснювати управління потоком води, задіюючи для цього всього лише ліктьовий суглоб, ідеально підійде для комплектації санвузлів медичних закладів і для використання людьми з інвалідністю кінцівок.
Даний сантехнічний пристрій вирізняється наявністю високоякісного керамічного картриджа GROHE SilkMove® та бездоганного хромованого покриття GROHE Long-Life Shine®, яке відоме своєю неймовірною красою і зносостійкістю.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- настінний монтаж на два отвори
- подовжений металевий важіль
- GROHE SilkMove® керамічний картридж 35 мм
- регулювання витрати води
- з обмежувачем температури
- автоматичний перемикач: ванна/душ
- аератор
- відведення для душу знизу 1/2 "
- з вбудованим зворотним клапаном
- приховані S-образні ексцентрики
- відбивачі з металу
- із захистом від зворотного потоку
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.96 кг |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 181 мм |
| EAN | 4005176644320 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | |
| Електроживлення | Не потрібне |
| Колекція | Eurosmart New |
| Країна виробник | Таїланд |
| Монтаж | |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для ванни |
| Тип управління | Важільний |






