Рушникотримач — це один з тих аксесуарів, без яких важко уявити функціональний інтер'єр сучасної ванної кімнати. Наявність даного атрибута вирішує важливе завдання — розміщення банних рушників у зручному для вас місці. Крім практичного значення, вагома і зовнішня складова, яка має безпосереднє відношення до візуального сприйняття приміщення.
Німецька компанія GROHE пропонує вашій увазі ідеальну комбінацію дивовижного стилю і чудових експлуатаційних характеристик, яка втілена в моделі GROHE Essentials, представленій у кольорі «темний графіт».
Поверхня даного виробу виконана із застосуванням унікального зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, яке сприяє збереженню зовнішньої презентабельності тримача на довгі роки користування.
- колір: темний графіт
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- довжина: 854 мм
- відстань між кріпленнями: 800 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.78 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 870 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| EAN | 4005176429712 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






