Тримач для рушника GROHE Essentials Cube — це втілення ідеальної форми, витонченого стилю і неймовірної практичності. Оригінальний дизайн даного аксесуара чудово поєднується з використовуваним колірним рішенням, створюючи дивовижної краси дизайнерську композицію, яка уособлює естетику сучасної лаконічності.
Функціональна наповненість представленої моделі не менш чудова, ніж її візуальна складова. Виріб виконаний в унікальному довговічному покритті GROHE Long-Life Shine® і володіє бездоганною системою монтажу — абсолютно зрозумілою, надійною і легкою для застосування.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.5 кг |
| Висота упаковки | 192 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Тип аксесуара | Кільце для рушника |
| Ширина упаковки | 71 мм |
| EAN | 4005176324420 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






